وحدت و انسجام بین کارکنان رمز موفقیت شرکت خواهد بود

Banner

وحدت و انسجام بین کارکنان رمز موفقیت شرکت خواهد بود

مدیرعامل شرکت ذوب روی بافق آقای مهندس حاجی‌زاده در جلسه پایانی سال 1400 ضمن تقدیر و تشکر از تلاش بی‌وقفه همکاران خود که در عرصه تولید یکی پس از دیگری رکوردها را جابه‌جا می‌کنند خواست تا با حفظ وحدت و انسجام که رمز موفقیت چندین ساله شرکت است ضمانت ماندگاری این موفقیت‌ها را داشته باشند.

در ابتدای جلسه آقای حاجی‌زاده یاد و خاطره همکارانی که متأسفانه در سال 1400 فوت کردند زنده نگه داشت و طلب مغفرت و صبر برای خانواده‌شان کرد و همچنین از همکارانی که به دلایلی از همکاری با شرکت صرفنظر کرده‌اند ازجمله آقای مهندس هادی نژاد، سمیعی و... به دلیل تلاش و فعالیت‌های بسیار زیادشان تقدیر و تشکر کرد.

ایشان در ادامه گفت سال 1400 سالی پر از فراز و نشیب‌های بسیار زیادی بود که می‌توان از اشتباهات هرچند محدود آن درس گرفت برای رسیدن به قله‌های موفقیت و از پیروزهای آن می‌توان جهت قوی‌تر شدن برای رسیدن به اهداف استفاده کرد.

ما سال 1400 را با پروژه تعویض بویلر بازیاب حرارت آغاز کردیم، متأسفانه مدت‌ها بود که به دلیل مشکلی که در بویلر وجود داشت تثبیت تولید را ازدست‌داده بودیم و دائم با توقف‌های بسیار زیادی مواجه بودیم و خدا را شاکرم با اقداماتی که انجام شد این پروژه عملاً در سال 1400 انجام شد و در حال حاضر با تولید روزانه بیش از 70 تن ورق و تثبیت تولید روبه‌رو هستیم. در انجام این پروژه بزرگ تقریباً تمامی همکاران اعم از تولید، فنی و بازرگانی دخیل بودند که در اینجا من از تلاش و زحمات این عزیزان کمال تشکر و قدردانی را دارم

مهندس حاجی‌زاده گفت سال‌ها بود که طبقه‌بندی مشاغل در شرکت ذوب روی بافق باید اجرایی می‌شد و خدا را شاکریم توانستیم این کار را در سال 1400 به انجام برسانیم که عملیات اجرایی آن در سال 1401 با تغییر حکم کارکنان انجام خواهد شد.

در ادامه جلسه همکاران به ایرادات صحبت و سؤالاتی از مدیرعامل پرداختند که مهندس حاجی‌زاده به‌تمامی سؤالات با صبر و حوصله پاسخ داد.

در انتها جلسه مذکور در ساعت 16:20 با صحبت‌های پایانی و عکس دسته‌جمعی همکاران پایان یافت.